Yapım: Güney Kore

Hotel Del Luna

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 11

Hotel Del Luna Güney Kore Dizisi, Seul’de bulunan Hotel del Luna, başka hiçbir otele benzemiyor: müşterileri hayalet. Geçtiğimiz bin yıl boyunca otelde kalmış Jang Man-wol, yeni yönetici Goo Chan-sung ile tanışıyor.

Love Alarm

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Love Alarm Dizisi, kullanıcıların 10 metrelik yarıçapı etrafındaki birisinin kendileri için romantik duyguları olup olmadığını bildiren bir uygulama aracılığıyla aşkı keşfetmelerini sağlayan yıkıcı bir teknolojinin hikayesi etrafında döner.

Arthdal Chronicles

10 / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 18

Arthdal Chronicles Güney Kore Dizisi, Arth adlı efsanevi bir ülkede, antik Arthdal ​​kentinin sakinleri güç mücadeleleriyle mücadele ederken, bazıları yol boyunca sevgi ile karşılaşırlar.

Persona

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Persona Dizisi; Aşk Seti, Koleksiyoner, Öpücük Yanmak ve Geceleri Yürüyüş olarak dört bölüme ayrılır.

Sevda Masalı (The King in Love)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 20

Sevda Masalı (The King in Love), Aşık Kral Set Goryeo hanedanı, bu genç ve hırslı hükümdarı Won (öyküsü anlatılıyor Im Si-wan bir fethetmek arzusu ve kaderini şekillendirecek iki kişi ile birlikte); çocukluk arkadaşı Wang Rin ( Hong Jong-hyun ) ve San ( Im Yoon-ah) adında güzel bir genç kadın). Bu üç kişi birbirlerini tanır ve […]

Kralın Kızı (The King’s Daughter)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Kralın Kızı (The King’s Daughter), Yung kuzeni King Dongseong’un ordusunda başarılı bir generaldir. Baek-ga adında bir mahkeme görevlisinin kızı olan Chae-hwa’ya aşık. Baek-ga, kızı Kraliçe olarak tahtına Yung getirmeyi taahhüt eder. Kralın cinayeti ile suçlandığında, iki sevgili ayrılmaya zorlanır. Chae-hwa bir hizmetçi olan Goo-chun tarafından Gaya’ya götürülür ve orada Yung’in kızı Seol-nan’i doğurur. Daha sonra […]

Sil Baştan (Kill Me, Heal Me)

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 0

Sil Baştan (Kill Me, Heal Me), Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanı olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Rİ-jin arasında geçen romantik komedi.

Life

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 16

Life (Hayat), Kore’nin en iyi üniversite tıp merkezinde, hasta merkezli bir ER doktor ve hastanenin yeni atanmış CEO’su arasındaki idealler ve çıkarlar çarpışıyor. 2018 Güney Koreli televizyon dizisidir.

My Mister

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 16

My Mister, birbirlerinin geçmiş izleri şifa araya geldikçe, kendine ait zor bir hayat yaşıyor üç hayatlarının ağırlığını etmektedirler orta yaşlı kardeşler, güçlü ve soğuk bir kadın, anlatıyor.

Takip için Facebook Sayfamızı Beğenin

dizi izle yabancı dizi izle diziler