Yapım: ABD

Nancy Drew

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Nancy Drew, Annesinin ölümünden sonra, 16 yaşındaki sleuth Nancy Drew ve babası Carson, Chicago’dan kırsal River Heights’a taşındı. Nancy uyum sağlamak için mücadele ederken, Carson şehirdeki tren hattının gelişimi ile mücadele ederek yerel politikalarda aktif. Willie Wharton adlı yerel haydut, bir gece babasını geri adım atmaktan korkutmaya çalışmak için Nancy’yi tehdit ediyor.

Batwoman

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 2

Batwoman Dizisi, Milyarder hayırsever Bruce Wayne ve uyanık alter-ego Batman’ı kaybeden üç yıl sonra, kuzeni Kate Kane, şeytanlarının üstesinden gelmek ve Gotham City sokaklarını Batwoman olarak koruyarak bir umut sembolü haline gelir.

SEAL Team

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 46

World On Fire

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

World On Fire, İkinci Dünya Savaşı dramı savaştan etkilenen sıradan insanların yaşamları anlatılmaktadır.

Godfather of Harlem

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Godfather of Harlem, “1960’ların başında bir keresinde karmakarışık bir şekilde yönettiği mahalleyi bulmak için on yıl hapishaneden dönen rezil suç patronu Bumpy Johnson’ın gerçek hikayesini anlatıyor. İtalyan çetesi tarafından kontrol edilen sokaklarda, Bumpy Cenevizli suç ailesi kontrolü tekrar ele geçirdi. Vahşi savaş sırasında, radikal vaiz Malcolm X ile bir ittifak kurdu – Malcolm’un toplumsal ayaklanma […]

The Good Place

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 40

The Good Place, Ölümünden sonra Eleanor Shellstrop, herkesin kendine özgü zevklerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir yaşam sonrası topluluk inşa eden ölümsüz bir mimar olan Michael tarafından “The Good Place” de öbür dünyasına hoş geldiniz. Michael Janet, bir rehber olarak hizmet veren bir yapay zeka ve onun için Eleanor’u tanıtır soulmate, üniversite etik Chidi […]

Creepshow

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Creepshow Korku Dizisi, izleyicilere Creepshow çizgi romanının sayfalarından korkunç korku hikayeleri söylemesini söyler.

Evil

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Evil, Şüpheci bir psikolog, iddia edilen doğaüstü olayları araştırmak için bir rahip ve müteahhitle birlikte hareket eder.

Stumptown

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Dex Parios, Portland Oregon’daki küçük kardeşi ile uğraşmak ve ilgilenmek için çabalayan keskin bir askeri usta. Dex, Afganistan’da bir denizci olarak yaşadığı TSSB’den acı çekiyor, burada çocukluk sevgilisi ve eski nişanlısını öldüren bir patlama sonucu yaralanıncaya kadar araştırmacı olarak çalıştı . Dex’in kumar borcu var ve polisin karışamayacağı sorunları çözmek için özel bir araştırmacı oluyor. […]

Emergence

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

Emergence, A Emniyet müdürü Long Island ‘ın Peconic Bay o gizemli kaza yerine yakın bulduğu küçük bir çocuk alır, ama yakında kız hiçbir ne oldu hatırasını veya kim o olduğunu olduğunu keşfeder. Çocuğun gizemi, şefin kazaya neden olan tarihi ve bunun nasıl ve neden olduğu ile ilgili soruları araştırmaya başladığında beklenenden daha yoğun hale gelir. […]

Bob Hearts Abishola

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Bob Hearts Abishola Dizisi, Bob ailesinin başarılı, rekabet gücü yüksek çorap şirketini annesi Dottie, kız kardeşi Christina ve küçük kardeşi Douglas ile yönetiyor. İş stresi onu hastaneye indirdiğinde, hemen çalışkan hemşiresi olan Abishola’ya çekilir. Şimdi Bob’un tek yapması gereken, onu daha fazla farklı olamayacağından bazı şeyler alacak bir şans vermeye ikna etmek. Nijerya’dan Amerika’ya kendisi […]

Prodigal Son

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 4

Prodigal Son Dizisi, babası “The Surgeon” olarak bilinen ve rezil bir seri katil olan genç bir profilciye odaklanıyor.

Team Kaylie

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 5

Team Kaylie Dizisi, Normal bir hayat yaşam tarzına dönmeye çalışan varlıklı bir genç kız.

The Unicorn

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 3

The Unicorn, Kısa süre önce dul kalan ve iki kız çocuğu babası, arkadaşları tarafından buluşma sahnesine tekrar girmeleri için teşvik edilir. Şaşırtıcı bir şekilde hem kendisi hem de arkadaşları için, çekici çalışan bir baba olarak tanımlanmasından dolayı bekar erkeklerden en çok aranan haline geldi.

The Last Kids on Earth

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

The Last Kids on Earth, bir zombi salgını memleketine çarptıktan sonra üvey kardeşinin ağaç evinde yaşayan Jack Sullivan adında on üç yaşında bir çocuğu takip ediyor. Bilimi seven en yakın arkadaşı Quint Baker da eşlik ediyor; Jack’in sevgisi olan June Del Toro; ve olağanüstü dövüş yeteneklerine sahip yerel kabadayı Dirk Savage. Hayatta kalmaya ve Rezzoch […]

Snowpiercer

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

Snowpiercer Dizisi, 2014 yılında 79 ülke tarafından ortak alınan bir karar ile küresel ısınmaya karşı kimyasal bir savaş başlatılır. Atmosfere saçılan ve küresel ısınmayı durdurup, dünyayı soğutması planlanan maddeler bir felakete sebep olur ve dünya yeni buz çağına girer.

Undone

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Undone, “merkezi karakteriyle Alma’nın gerçekliğin elastik doğasını ele alıyor. Alma. Ölümcül bir araba kazası geçirdikten sonra, Alma, zamanla yeni bir ilişkisi olduğunu keşfeder ve bu yeteneğini babasının ölümüyle ilgili gerçeği bulmak için kullanır.”

Unbelievable

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Unbelievable (inanılmaz) Dizisi, “Marie, tecavüze uğramaktan yalan söylemekle suçlanan genç bir genç ve gerçeğe ulaşmak için büküm yolunu izleyen iki kadın dedektifi” izliyor.

Wu-Tang: An American Saga

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Wu-Tang: An American Saga, 1990’ların New York kentinde, crack kokain salgınının yüksekliği sırasında kuruldu ve “Klan’ın oluşumunu, Bobby Diggs’in bir vizyonu olarak gördü. müzik ve suç arasında ama sonunda Amerikan başarı hikayelerinin en olası olmayan haline gelmek için yükseliyor.”

Styling Hollywood

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 8

Styling Hollywood ; Carlos King tarafından yaratılan, ünlü stilist Jason Bolden ve kocası, iç mimar Adair Curtis’in JSN Studio’larında başrolleriniyazdığı, 2019 belgesel olmayan, modaya uygun bir televizyon dizisi.

The A List

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 13

The A List Dizisi, karanlık bir sır sakladığı ortaya çıkan uzak bir adada bulunan bir yaz kampına gelen Mia (Lisa Ambalavanar) çevresinde dönüyor.

The Dark Crystal: Age of Resistance

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

The Dark Crystal: Age of Resistance; Hikaye, üç Gelfling’i takip ediyor – Rian, Brea ve Deet-, Thra dünyalarını tehdit eden güçlerinin ardındaki korkunç bir sırrı keşfettiklerinde Skeksis’e karşı bir isyana ilham veriyor.

The Mandalorian

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 1

The Mandalorian Dizisi, İmparatorluğun yıkılmasından beş yıl sonra ve İlk Düzenin ortaya çıkmasından önce gerçekleşir. “Galaksinin dışından Yeni Cumhuriyet’in yetkisinden çok uzakta yalnız bir silahşör” görüyor.

On Becoming a God in Central Florida

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 0 / 9

On Becoming a God in Central Florida Dizisi, Krystal Gill ailesini mahvetmek için sürükleyen bir kültür, bayrak sallama, multi-milyar dolarlık piramit düzeni kurucuları Amerikan Ürünü saflarında yükselen asgari ücretli bir su parkı çalışanıdır.

The Righteous Gemstones

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 9

The Righteous Gemstones Dizisi, “Rab İsa Mesih adına, uzun bir sapma, açgözlülük ve hayırsever çalışma geleneğine sahip olan dünyaca ünlü Gemstone televizyoncu ailesidir.”

No Good Nick

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 20

No Good Nick yabancı aile komedi dizisi, 13 yaşındaki Nicole Franzelli’ye odaklanır Kendisini Thompson ailesinin kapısında sunar ve Nicole Patterson adında bir yetim olduğunu ve en yakın yaşayan akrabaları olduklarını, hedefine başarıyla sızdıklarını ilan eder. Bununla birlikte, aileyi tanıdıkça, onlar için şefkat bulur ve planıyla devam edip etmeyeceği ile mücadele eder. ”Daha sonra, hapsedilmiş babası […]

State of the Union

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 10

State of the Union, “Haftalık evlilik terapileri seansından hemen önce bir barda buluşan Louise ve Tom. Her bölüm, hayatlarının nasıl olduğunu, onları bir araya getiren ve onları ayırmaya başlayanları birleştiriyor.”

Lodge 49

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 20

Lodge 49 Dizisi, babasının ölümünden ve aile işletmesinin çöküşünden sonra sürüklenen, silahsızlanma konusunda iyimser yerel bir eski sörfçü Dud (Wyatt Russell) hakkında modern bir masal seti” olarak nitelendiriyor. İlk sezonda Dud, Lodge’un “kaybettiği pastoral yaşamı kurtarmak için yola koymasını” umarak Lynx’in Nişanı olarak bilinen kardeşçe bir düzene katılır .

Why Women Kill

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 1 / 9

Why Women Kill Dizisi, hepsi aynı Pasadena konağında yaşayıp evliliklerinde sadakatsizlik yaşamaktan bağlı olan farklı on yıllardan üç kadını takip ediyor. Beth Ann Stanton, 1963’te kocasının sadakatsizliğini öğrenene kadar ev hanımı olarak memnun olmaya devam ediyor, sosyalist Simone Grove üçüncü kocasının eşcinselliğini keşfetti ve 1984’te genç bir adamla kendi ilişkisini başlattı ve 2019’da açık bir […]

Queen Sugar

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 55

Queen Sugar; Amerikan dizisi televizyon dizisidir ve Oprah Winfrey, yapımcı olarak görev yapmaktadır. Dizi kırsal Louisiana üç kardeş hayatlarını anlatıyor: kız kardeş Nova Bordelon (oynadığı Rutina Wesley ), New Orleans ve Charley Bordelon (den zorlu bir gazeteci ve aktivist Dawn-Lyen Gardner ), Los Angeles’ta bir çalışma eş ve anne; ve kardeşi Ralph Angel Bordelon ( […]

Takip için Facebook Sayfamızı Beğenin

dizi izle yabancı dizi izle diziler