Tarih: 2016

The Good Place

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 40

The Good Place, Ölümünden sonra Eleanor Shellstrop, herkesin kendine özgü zevklerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir yaşam sonrası topluluk inşa eden ölümsüz bir mimar olan Michael tarafından “The Good Place” de öbür dünyasına hoş geldiniz. Michael Janet, bir rehber olarak hizmet veren bir yapay zeka ve onun için Eleanor’u tanıtır soulmate, üniversite etik Chidi […]

Queen Sugar

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 4 / 55

Queen Sugar; Amerikan dizisi televizyon dizisidir ve Oprah Winfrey, yapımcı olarak görev yapmaktadır. Dizi kırsal Louisiana üç kardeş hayatlarını anlatıyor: kız kardeş Nova Bordelon (oynadığı Rutina Wesley ), New Orleans ve Charley Bordelon (den zorlu bir gazeteci ve aktivist Dawn-Lyen Gardner ), Los Angeles’ta bir çalışma eş ve anne; ve kardeşi Ralph Angel Bordelon ( […]

Private Eyes

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 40

Private Eyes Dizisi, Kanadalı komedi-drama televizyon dizisidir. 26 Mayıs 2016’da Global’de yayınlanmaya başladı. İlk sezon 10 bölümden oluşuyordu. Dizi GB Joyceromanı The Code’dan esinlenmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’nde, dizi 11 Şubat 2018’de Ion Television’da yayınlandı.

Berlin Station

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 29

Berlin Station, Almanya’nın Berlin kentindeki CIA yabancı istasyonuna henüz yeni gelen Daniel Miller (Richard Armitage)’ı takip ediyor.

Fleabag

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : 2 / 12

Fleabag, Waller-Bridge’in Fringe First Award ödülünü kazanan aynı adı taşıyan 2013 Edinburgh Festival Fringe oyunundan uyarlandı. Fleabag karakterinin ilk fikri, Waller-Bridge’in bir stand-up hikaye anlatma gecesinde 10 dakikalık bir bölüm için bir taslak oluşturmasıyla görevlendirildiği bir arkadaşın meydan okumasından kaynaklandı.

Wanted

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 3 / 16

Wanted, 9 Şubat 2016’da Avustralya’daki Yedi Ağda prömiyeri yapılan bir Avustralya drama televizyon dizisidir.

The Tick

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : 2 / 22

The Tick, suçla mücadeleye yardım etmek ve kentin yeraltının arkasındaki gizemli figürü ortaya çıkarmak için şehre gelen mavi kene takımında yenilmez bir süper kahraman. Arthur’u adlandıran, Arthur adında gergin ve hafif huylu bir gençle arkadaş olur. “Terör” denilen görünüşte uzun zamandır ölü bir süpervizörün hala şehrin yeraltı dünyasında ipleri çektiğini fark etmeye başladılar.

Takip için Facebook Sayfamızı Beğenin

dizi izle yabancı dizi izle diziler